Uroczysta gala Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa

W dniu 27.06.2023r. w Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie - Luborzyca odbyła się uroczysta gala, podczas której miało miejsce uroczyste podpisanie umów w ramach programu Działaj lokalnie. Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa.

Organizatorami wydarzenia była Lokalna Grupa Działania Korona Północnego Krakowa, która jest organizacją przyznającą dofinansowanie w ramach wspomnianego programu.

W wydarzeniu uczestniczyły wszystkie organizacje pozarządowe, które otrzymały wsparcie z terenu LGD Korona Północnego Krakowa tj Gmin Wielka Wieś, Zielonki, Michałowice, Kocmyrzów - Luborzyca, Słomniki, Igołomia - Wawrzeńczyce.

Z naszej gminy szczęśliwymi grnatobiorcami okazali się być:

-Stowarzyszenie Kocmyrzów Dla Wszystkich Mieszkańców,

-Stowarzyszenie Aktywne Czulice i okolice,

-Koło Gospodyń Wiejskich w Prusach,

-Stowarzyszenie Gmina Aktywna +

Miłym akcentem spotkania były podziękowania i wyrazy uznania skierowane do gmin partnerskich ze strony Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa. Spotkanie uświetnił także występ wokalistek z CKiP.

Składamy serdeczne gratulację dla naszych NGO i życzymy powodzenia w realizacji zamierzonych działań oraz dużego zaangażowania społecznego. A o efektach działań z pewnością będziemy słyszeć i informować Państwa.

2024-03-15