Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

"Partyzant Dojazdów" zdobywcą Pucharu Wójta Gminy w dniu 2.07.2023r.

02.07.2023 r. na boisku sportowym w Skrzeszowicach odbył się piłkarski turniej o Puchar Wójta Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Rozgrywki te organizowane w naszej gminie od wielu już lat mają charakter turnieju o piłkarskie mistrzostwo Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

W tegorocznej rywalizacji o miano najlepszej piłkarskiej drużyny Gminy Kocmyrzów-Luborzyca udział wzięły zespoły: „Partyzanta” Dojazdów „Eklera” Baranówka, "Sparty” Skrzeszowice, „Zawiszy” Sulechów, „Sokoła” Kocmyrzów, "Kosynierów" Łuczyce oraz „Strażaka” Goszcza.

Ostatecznie zdobywcą Pucharu Wójta okazał się "Partyzant Dojazdów" który w finale pokonał Spartę Skrzeszowice 3-0. Na trzecim miejscu uplasował się "Sokół" Kocmyrzów

Puchar zwycięzcom i nagrody finansowe wręczał ich fundator Wójt Gminy Kocmyrzów - Luborzyca Marek Jamborski . W ceremonii tej towarzyszyli mu Radny, a zarazem prezes "Sparty" Skrzeszowice Mariusz Wąsowicz oraz Radny Dojazdowa Władysław Zięciak.

Z turniejem połączone zostały obchody 45-lecia powstania "Sparty" Skrzeszowice podczas których specjalnymi statuetkami uhonorowano obecnych jak i poprzednich prezesów klubu Sparta, a dyplomami obecnych i poprzednich zawodników tegoż klubu. Wyróżnienia te wręczał Wójt Gminy oraz Prezes klubu "Sparta".

Rozgrywki piłkarskie naszych klubów były nie tylko sportową rywalizacją, ale przede wszystkim dobrą zabawą.

Całość została uświetniona atrakcjami dla dzieci i obecnością Pań z KGW Skrzeszowice.