„Pączek z kulturą" po raz drugi w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca

Dzisiejsze popołudnie było i kulturalne i smakowite A to za sprawą wydarzenia pt. : „Pączek z kulturą" zorganizowanego przy Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy w Baranówce

Na początek wystąpił wspaniały zespół regionalny Kliszczacy – zespół regionalny z Kliszczackie Centrum Kultury, który do naszej gminy zawitał wraz z Wójtem Gminy Tokarnia Markiem Kluska.

Na zewnątrz można było spróbować pysznych, puszystych pączków wypiekanych na miejscu przez Firmę Ekler, którymi częstowali min. Marek Jamborski – Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, Poseł na Sejm, Andrzej Adamczyk, Starosta Powiatu Krakowskiego Pałka.

Dziękujemy za obecność podczas tego wydarzenia samorządowcom z Powiatu Krakowskiego i naszej gminy, oraz Gminy Tokarnia, a szczególnie

dziękujemy Wam Drodzy Mieszkańcy za wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia za rok !

2024-03-15