Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Dofinansowanie nauki języków obcych dla osób po 50tym roku życia

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekty Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa. Z usługi Bilansu Kariery skorzystało już ponad 43 000 Małopolan. Od pierwszego kwietnia z dofinansowania mogą korzystać osoby pracujące, które ukończyły 50 rok życia.  https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Jezyk-obcy-nieobcy- 
Skończyłeś 50 lat? Chciałbyś nauczyć się języka obcego? Potrzebujesz dofinansowania do kursu? Zgłoś się! Warto wybrać odpowiedni dla siebie tryb nauki i skorzystać z dostępnych form uczenia. Zajęcia indywidualne, konwersacje, spotkania w grupie czy zdalna nauka z lektorem to tylko niektóre z usług rozwojowych w ramach projektu Kierunek Kariera. Warto podjąć wyzwanie i rozpocząć naukę języków obcych, zwłaszcza, że w ramach projektu można skorzystać z dofinansowania do 85% kosztów usługi.
W Bazie Usług Rozwojowych do wyboru pozostają nie tylko najpopularniejsze języki urzędowe, ale także wiele innych. 

Wszelkie informacje o projektach Kierunek i Kierunek Kariera zawodowa są dostępne na stronie https://pociagdokariery.pl/ - aby zgłosić się do projektu wystarczy kliknąć w zakładkę „Zgłoś się".

2022-04-04