Debata społeczna z Policją

Komendant Powiatowy Policji w Krakowie wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Słomnikach serdecznie zapraszają mieszkańców gminy Kocmyrzów - Luborzyca do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się:

29 listopada 2023 roku o godz. 15:00 w Domu Seniora, Zastów 107.

Tematem debaty będzie omówienie działań Policji w związku z podjętymi podczas poprzedniej debaty zobowiązaniami, mającymi na celu wyeliminowanie zagrożenia związanego z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów w rejonie parkingów Park & Ride w m. Baranówka ul. Orzechowa oraz Łuczyce ul. Kolejowa, ul. Nad Stacją.

Omówione zostaną również inne zgłaszane przez uczestników spotkania problemy lub zagrożenia.

Podsumowany zostanie także stan bezpieczeństwa na terenie gminy, a także omówione zostaną problemy społeczne występujące lokalnie.

Zapraszamy do udziału w debacie.

2024-03-15