Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Zakończył się etap inspekcji terenowych

Informujemy, iż w ramach prac przygotowawczych do programu mającego umożliwić pozyskania dofinansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i magazynów energii (OZE), zakończył się etap inspekcji terenowych w obrębie nieruchomości na terenie gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

 

Efekty tych prac w formie indywidualnych raportów, dotyczących możliwości zastosowania instalacji OZE, sukcesywnie są przesyłane w formie elektronicznej na adresy poczty elektronicznej podane w umowach. O możliwości odebranie ww. dokumentów w formie papierowej, będą Państwo indywidualnie informowani telefonicznie. W celu uniknięcia kolejek w trakcie przekazywania dokumentacji, cały proces zostanie przeprowadzony w ciągu około dwóch najbliższych tygodni.

 

W kwestii możliwości aplikowania o środki na wykonanie zaplanowanych instalacji z których mogą skorzystać osoby indywidualne, nadal aktywnie monitorujemy i oczekujemy na ogłoszenie naborów w instytucjach dofinansowujących przedsięwzięcia z zakresu OZE.

 

2023-12-20