XX jubileuszowy Powiatowy Dzień Seniora

Klub Seniora+ w Zastowie oraz Senior + w Kocmyrzowie reprezentowały naszą gminę na Powiatowym Dniu Seniora w dniu 9.06.2024r. w Więckowicach.

W wydarzeniu uczestniczył także Marek Jamborski – Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca wraz z samorządowcami i radnymi z Powiatu Krakowskiego. Obecni byli także podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Prusach.

Miło nam poinformować, że stoisko naszych seniorów uzyskało wyróżnienie jako jedno z pięciu na 17 reprezentacji gmin.

Powiatowy Dzień Seniora już po raz XX został zorganizowany. W wydarzeniu udział biorą seniorzy z powiatu krakowskiego, którzy reprezentują swoje stoiska z rękodziełem i wyrobami cukierniczymi i innymi przysmakami.

Ponadto, na zebranych czekał szereg atrakcji, m. in. występy artystyczne, mecz pomiędzy Salezjanami, a drużyną samorządowców. Obecna była również Komenda Powiatowa Policji w Krakowie, która omawiała zagrożenia dla seniorów związane z nowoczesnymi technologiami.

Dziękujemy naszym klubom seniorów pod kierownictwem Pań Magdaleny Tańskiej i Sylwii Zawalskiej - Wierzbińskiej za aktywność i promowanie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca  na szczeblu powiatowym.

fot. Powiat Krakowski, Sylwia Zawalska

2024-06-13