WARSZTATY DLA RODZICÓW. ABY NASZE DZIECI CZUŁY SIĘ BEZPIECZNIEJ W SIECI.

Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej zaprasza do udziału w warsztacie pt. "Aby nasze dzieci czuły się bezpieczniej sieci".  Zapraszamy rodziców oraz inne osoby ze społeczności lokalnej zainteresowane tematyką szkolenia.
Na spotkaniu porozmawiamy między innymi o programach i aplikacjach, z których najczęściej korzysta młodzież, o zagrożeniach czyhających w Internecie oraz o tym w jaki sposób odpowiedzialnie i skutecznie postępować w przypadku wystąpienia cyberprzemocy.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.
Warsztat poprowadzi Aneta Badecka - pedagog, trener.

Termin: 16.03.2022r. w godzinach 17:30-19:00.
Miejsce realizacji:  Szkoła Podstawowa im. gen. Mariana Langiewicza w Goszczy.

Warsztaty realizowane są przez Fundację "Centrum Cyfrowe" w ramach projektu “Spółdzielnia Otwartej Edukacji w bibliotece“, który jest współfinansowany ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Osoby chętne na warsztaty  proszone są o przesłanie na adres mailowy koordynatora gops.wierzbinska@op.pl - imię i nazwisko oraz adres mailowy  do dnia 11.03.2022roku.

2022-03-09