Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

V edycja Działaj Lokalnie z Koroną 2022

Rok 2022 stawia przed nami nowe wyzwania, wspólnie próbujemy odnaleźć się w obecnej rzeczywistości. Program Działaj Lokalnie daje nam taką możliwość i zapewnia wsparcie. Jeśli chcesz zrobić coś dla siebie i innych to masz ku temu idealną okazję. W ramach programu wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz wspólnego dobra, służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia, aktywizują mieszkańców i przeciwdziałają negatywnym skutkom epidemii, działają na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy. Zapraszamy do aplikowania organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, fundacje, stowarzyszenia i inne organizacje prospołeczne w tym grupy nieformalne, mające siedzibę na terenie 5 gmin na których działa nasz Ośrodek Działaj Lokalnie: Igołomia – Wawrzeńczyce, Kocmyrzów – Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś, Zielonki.

 

Wnioski do programu Działaj Lokalnie będzie można składać od 1 maja do 31 maja w generatorze pod adresem http://system.dzialajlokalnie.pl, a realizacja wybranych projektów przypada na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2022r.

 

W ramach programu można się starać o dofinansowanie w kwocie maksymalnej do 6 000 zł dodatkowo obowiązkowy jest wkład własny 25%, z czego min. 5% w postaci finansowej (wymaganie pozyskania wkładu finansowego nie dotyczy Inicjatywy Działaj Lokalnie i w 2022 roku projektów służących walce z pandemią lub przeciwdziałaniu negatywnym skutkom pandemii oraz projektów wspierających uchodźców z Ukrainy), pozostała część w postaci wkładu usługowego, rzeczowego lub pracy wolontariuszy. Przygotowaliśmy dla Was kilka terminów spotkań informacyjno – promocyjnych.Jeśli jesteś zainteresowany wystarczy wysłać maila na adres info@koronakrakowa.pl wpisując imię, nazwisko oraz nazwę organizacji lub grupy nieformalnej a w zamian otrzymacie link do spotkania online na platformie ZOOM.

 

Terminy spotkań:

1 kwietnia 2022r. (piątek) godzina 17:30 – online

7 kwietnia 2022r. (czwartek) godzina 17:30 – online

28 kwietnia 2022r. (czwartek) godzina 10:00 – online

Osoba do kontaktu w ramach programu Działaj Lokalnie to Katarzyna Topa można się z Nią kontaktować, telefonicznie, mailowo lub poprzez Facebooka. Tel. 539 961 799, 664 067 821, 12 346 43 12, Mail: info@koronakrakowa.pl, https://www.facebook.com/DzialajLokalnieKorona

 

 

Katarzyna Topa

ODL Stowarzyszenie

Korona Północnego Krakowa

 

2022-03-15