Tour de Cracovia – wyścig kolarski dla amatorów - 10.09.2022 r.

Trasa wyścigu, który odbędzie się w sobotę 10.09.2022 przebiegać będzie drogami leżącymi w granicach administracyjnych gminy Kocmyrzów-Luborzyca i na terenie gminy Michałowice.
W trakcie trwania rywalizacji sportowej na trasie liczącej 26,9 km ( kolarze będą musieli pokonać 2 pętle) w godz. od 11:00 do godz. 14:00 na ulicach będą pojawiać się czasowe utrudnienia w ruchu pojazdów oraz komunikacji zbiorowej.

Wydarzenie organizowane jest już po raz siódmy przez Stowarzyszenie Tak, Kraków! oraz WLKS Krakus Swoszowice we współpracy z Parafią św. Jakuba Apostoła w Więcławicach Starych.
Trasę zabezpieczać będą służby Organizatora w tym Policja oraz druhowie z jednostek OSP.

START Więcławice Stare ul. Dworska – ul. Św. Jakuba – ul. Władysława Zakrzeńskiego – Sieborowice ul. Władysława Zakrzeńskiego – ul. Grabowiec – Łuczyce ul. Prądnik – ul. Kolejowa – ul. Kosynierów – Maciejowice – Baranówka ul. Pod Tor – ul. Dworska – Sulechów – Wiktorowice – Maciejowice – Wiktorowice – Pielgrzymowice ul. Centralna – ul. Tatrzańska – Zdzięsławice ul. Zgody – Więcławice Stare ul. Św. Izydora – Masłomiąca ul. Długa – ul. Leśna – Więcławice Dworskie ul. Leśna – ul. Dworska – Więcławice Stare ul. Dworska META.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej poświęconej wyścigowi kolarskiemu Tour de Cracovia – www.tourdecracovia.com.

2022-08-30