Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Tour de Cracovia Amatorów - utrudnienia w ruchu

Szanowni Mieszkańcy

Jako Organizatorzy Tour de Cracovia Amatorów, mamy przyjemność poinformować Państwa o nadchodzącym wydarzeniu sportowym, jakim jest VIII Tour de Cracovia Amatorów, które odbędzie się 9 września br. (sobota). Chcielibyśmy jednak jednocześnie poinformować o pewnych czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym, które mogą wystąpić w związku z tym wyścigiem.

Data i Trasa Wyścigu:

Wyścig VIII Tour de Cracovia Amatorów odbędzie się 9 września i będzie przebiegać po drogach w gminie Michałowice oraz gminie Kocmyrzów Luborzyca. Zachęcamy wszystkich miłośników kolarstwa do wsparcia uczestników i doświadczenia ducha sportowej rywalizacji. Szczegóły trasy znajdują się na stronie www.tourdecracovia.com

Utrudnienia w Ruchu:

Jako Organizatorzy wyścigu, chcielibyśmy poinformować, że w trakcie wyścigu, tj. od godziny 11:00 do godziny 13:30 na drogach gminnych będą występować czasowe ograniczenia w ruchu pojazdów. Będą one wprowadzone na krótki czas, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom wyścigu oraz innych użytkownikom dróg.

Sugerowane Alternatywne Trasy:

Aby uniknąć opóźnień w podróży, sugerujemy, aby kierowcy zastanowili się nad skorzystaniem z alternatywnych tras w okolicy lub rozważyli tymczasowe zmiany w swoich planach podróży.

Podziękowanie:

Chcielibyśmy serdecznie podziękować mieszkańcom oraz kierowcom za wyrozumiałość i wsparcie, które okazują naszemu wyścigowi. Dzięki Państwa współpracy możemy przyczynić się do rozwoju kolarstwa amatorskiego i zorganizować udane wydarzenie sportowe.

Mamy nadzieję, że wszyscy cieszyć się będą tym wyjątkowym dniem, pełnym emocji i sportowej pasji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Dziękujemy za Państwa zrozumienie oraz wsparcie i życzymy udanego dnia podczas VIII Tour de Cracovia Amatorów!

 

Z poważaniem,

Organizatorzy Tour de Cracovia Amatorów

info.tourdecracovia@gmail.com

2023-09-08