Szkolenie "Budowanie marki lokalnej"

Szanowni Państwo!

W związku z realizacją nowego projektu współpracy pn. „Wymiana doświadczeń i wiedzy z zakresu dziedzictwa kulturowego partnerskich regionów” Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Owocowy Szlak” i Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa serdecznie zapraszają na szkolenie pn. „Budowanie marki lokalnej”, które odbędzie się dnia 10 Maja (wtorek) 2022r. od godz. 12.00 w remizie OSP w Zagórzycach Dworskich, ul. Włodzimierza Szomańskiego 1, 32-091 Zagórzyce Dworskie.

Osoby zainteresowanie uczestnictwem w szkoleniu (mieszkańcy obszaru LGD Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa (gminy: Igołomia-Wawrzeńczyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Michałowice, Wielka Wieś i Zielonki) prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie skanu bądź zdjęcia zgłoszenia na adres mailowy: info@koronakrakowa.pl do dnia 7 maja 2022r.

Uwaga - Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Konieczne jest wcześniejsze przesłanie zgłoszenia!

Zapraszamy!

Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa