Spotkanie z przedstawicielami SMK

W dniu 3.11.2023r. odbyło się spotkanie z przedstawicielami Biura Stowarzyszenia Metropolia Krakowska, Dyrektorem Stowarzyszenia Metropolia Krakowska Danielem Wrzoszczykiem oraz z-ca Dyrektora Julitą Ewert-Stawowy, aby omówić zrealizowane projekty oraz plany na przyszłość.

Podczas spotkania zostały omówione m.in. efekty współpracy metropolitalnej, plany działań na przyszły rok, oraz możliwości pozyskania funduszy tzw. ZIT z nowej perspektywy finansowej w funduszach UE.

Współpraca Gminy Kocmyrzów-Luborzyca ze Stowarzyszeniem Metropolia Krakowska od lat polega na pozyskiwaniu i realizacji wspólnych projektów, inicjatyw, jak również merytorycznych spotkaniach i wymianie doświadczeń na forach tematycznych, w których uczestniczą pracownicy gmin Metropolii Krakowskiej.

2024-03-15