Setne urodziny Pani Janiny Wolskiej z Goszyc

W dniu 22 października 2024 roku miała miejsce wyjątkowa uroczystość, bowiem do szanownego grona stulatków, dołączyła mieszkanka naszej gminy Pani Janina Wolska z Goszyc.
Z tej okazji Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus złożyli Dostojnej Jubilatce serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia, bogatych w zdrowie i szczęśliwe chwile. Życzenia złożyli również: Pani Sołtys Goszyc Grażyna Wójcik oraz przedstawiciel krakowskiego Oddziału KRUS Maciej Pituch.

Jubilatka otrzymała bukiety kwiatów, upominki i okolicznościowe listy gratulacyjne od Wójta Gminy, Prezesa Rady Ministrów, Wojewody Małopolskiego oraz Prezesa KRUS.

Pani Janina Wolska z domu Świątek, urodziła się 22 października 1924 roku w Słupowie (woj. świętokrzyskie). W latach 40-tych ubiegłego stulecia sprowadziła się do Goszyc. Ślub ze Stanisławem Wolskim zawarła w 1945 roku w Luborzycy.

Obecnie Jubilatce dopisuje dobre zdrowie i cieszy się wspaniałą rodziną, bowiem Pani Janina doczekała się córki, syna, pięciorga wnuków, dziesięciorga prawnuków oraz czworga praprawnuków.

Pani Janinie życzymy, aby kolejne lata mijały w zdrowiu, atmosferze miłości i wsparcia najbliższych.

2024-10-22