„RAZEM WOKÓŁ WIELKANOCNEGO STOŁU”

Ponad pięćdziesiąt osób spotkało się w Marszowicach na wielkanocnym wielopokoleniowym spotkaniu zorganizowanym przez GOPS i Stowarzyszenie „Gmina Aktywna+”.

Integracyjne spotkanie było spędzone bardzo aktywnie, uczestnicy podczas warsztatów plastycznych prowadzonych przez wolontariuszy przygotowali piękne bibułowe wiosenne bukiety.
Pyszne świąteczne potrawy smakowały wszystkim uczestnikom, nie zabrakło też prezentów zostawionych po świętach przez „zajączka”.
Organizacja spotkania była możliwa dzięki dofinansowaniu w wysokości 6 tys. zł. pochodzącego ze środków Wojewody Małopolskiego.

Wśród zaproszonych obecni byli szczególni goście:
Rafał Filo - z-ca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Marek Jamborski _ Wójt Gminy Kocmyrzów- Luborzyca, Małgorzata Doniec - przewodnicząca Rady Gminy K-L i ks. Tadeusz Majcher proboszcz Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

2022-04-25