Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Popołudnie z Ekodoradcą – spotkanie z mieszkańcami!

W dniu 15.03.2023r. w siedzibie Klubu Senior + w Zastowie, odbyło się spotkanie Ekodoradców z Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca z Mieszkańcami. Przybyłym osobom zostały przedstawione główne założenia programu priorytetowego „Czyste Powietrze” za pomocą prezentacji multimedialnej. W dalszej części spotkania podczas dyskusji przybliżono procedurę uzyskania dofinansowania na wymianę kotła i termomodernizację budynków (wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie budynku). Ekodoradcy na bieżąco odpowiadali na pytania i wątpliwości mieszkańców dotyczących wymiany nieefektywnych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji budynków.

Podczas spotkania mieszkańcy zostali obdarowani drobnymi upominkami oraz przekazano ulotki dotyczące PP „Czyste Powietrze” jak również aktualnej uchwały antysmogowej.

Przypominamy, iż aktualne informacje dotyczące programu „Czyste Powietrze” dostępne są na stronie:

https://www.wfos.krakow.pl/ogloszenie-o-zmianie-programu-priorytetowego-czyste-powietrze-od-dnia-03-01-2023-r/

Ekodoradcy zatrudnieni w tut. urzędzie gminy cały czas są do Państwa dyspozycji i na bieżąco opracowują i przekazują kolejne wnioski do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie.

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze” znajduje się w Urzędzie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca , Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami, I piętro,

tel. 12 387 14 10 wew. 41

mail: ekoteam@kocmyrzow-luborzyca.ug.gov.pl2023-04-13