Pomoc żywnościowa dla mieszkańców naszej gminy.

W minionym tygodniu Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocmyrzowie – Luborzycy wydał ponad 60 paczek żywnościowych z programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021–2027 (FEPŻ) - podprogram 2023.
Paczki trafiły do potrzebujących mieszkańców naszej gminy, stanowiąc dla nich istotne wsparcie.
Obecna dostawa produktów spożywczych z Banku Żywności była zróżnicowana i obfita. W paczkach znalazły się produkty takie jak: mleko, mąka, makaron, konserwy mięsne z szynki wieprzowej oraz drobiowej, groszek z marchewką, ser żółty, dżem, olej, fasolka po bretońsku, woda mineralna oraz bułeczki pszenne.
W ramach w.w programu odbyły się również działania towarzyszące w formie warsztatów kulinarnych oraz dietetycznych.
2024-08-06