W dniu 21 września 2023 roku miała miejsce wyjątkowa uroczystość. W tym dniu 60-lecie pożycia małżeńskiego czyli Diamentowe Gody obchodziły aż dwie pary małżeńskie z terenu naszej gminy:

• Państwo Regina i Henryk Sokół ze Sadowia
  • Państwo Teresa i Józef Sokół z Wysiołka Luborzyckiego.

Z tej okazji Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Jubilatów oraz złożyli im gratulacje i życzenia długich lat życia w dobrym zdrowiu, szczęściu oraz poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości. Na uroczystości nie zabrakło pamiątkowych dyplomów, prezentów oraz bukietów kwiatów.

Jubilaci wraz z rodziną oraz przedstawicielami urzędu powspominali wspólnie przeżyte lata.
Państwo Regina i Henryk Sokół zawarli związek małżeński 21 września 1963 roku w Niedźwiedziu (gm. Słomniki), doczekali się dwóch synów, trojga wnuków oraz trojga prawnuków, natomiast Państwo Teresa i Józef Sokół związek małżeński zawarli w Luborzycy, wychowali troje dzieci, doczekali się dziesięciorga wnucząt oraz jednej prawnuczki.

Jubilatom Diamentowych Godów raz jeszcze składamy wyrazy uznania, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości.

2024-03-15