Podwójne Diamentowe Gody w naszej gminie

W dniu 19 września 2024 roku 60-lecie pożycia małżeńskiego czyli Diamentowe Gody obchodziły aż dwie pary małżeńskie z terenu naszej gminy:
Państwo Antonina i Stanisław Machnik z Prus oraz Państwo Maria i Józef Sańka z Głębokiej.
Z tej okazji Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Jubilatów, złożyli im gratulacje i życzenia długich, pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu.

Państwo Antonina i Stanisław Machnik zawarli związek małżeński 19 września 1964 roku w Krakowie, doczekali się dwóch synów, czworga wnucząt oraz jednej prawnuczki, natomiast Państwo Maria i Józef Sańka związek małżeński zawarli również 19 września 1964 roku w Luborzycy wychowali dwóch synów oraz dwie córki, doczekali się także sześciorga wnucząt.

Jubilatom Diamentowych Godów raz jeszcze składamy wyrazy uznania, serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości.

2024-09-20