Pani Stanisława z Łuczyc skończyła 101 lat

W piątek, 5 kwietnia br. 101. urodziny obchodziła mieszkanka Łuczyc - Pani Stanisława Świerkowska. Z okazji tak dostojnego jubileuszu, życzenia w imieniu samorządu i mieszkańców gminy, złożył Jubilatce Wójt Gminy Marek Jamborski wspólnie z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Eweliną Kałkus.

Było niezmiernie miło ponownie spotkać się z Panią Stanisławą i zobaczyć, że nasza Jubilatka nadal cieszy się dobrym zdrowiem, a jej prawdziwą siłą w przezwyciężaniu trudności życia codziennego jest pomoc bliskiej jej sercu rodziny.

Tak jak w roku ubiegłym, uroczystość uświetniła obecność Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów, którego członkinią była Pani Stanisława. Nie zabrakło też pięknego śpiewu zespołu ”Wspomnienie”. Zaproszeni goście odśpiewali Jubilatce „Dwieście lat!”

Dziękujemy Jubilatce i Jej Rodzinie za spotkanie, to była sympatyczna, przepełniona życzliwością i radością wizyta.

Szanownej Jubilatce jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i pogody ducha na kolejne lata.

2024-04-05