NAGRODA „KRYSZTAŁY SOLI” - edycja XV, 2019 r.

Wzorem lat ubiegłych, ogłoszony został konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego dla najlepszych organizacji pożytku publicznego „Kryształy Soli”, 2019.
Nagroda ta, ma na celu wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych, promocję ich działań na rzecz poprawy życia mieszkańców i rozwoju lokalnej wspólnoty. Tegoroczną edycję „Krzyształów Soli” wspiera Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., która dla Laureata Konkursu ufunduje nagrodę finansową w wysokości 5 000 zł.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa w dniu 30 września 2019 r.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz wzór formularza zgłoszeniowego dostępne są na stronie internetowej www.malopolska.pl/ngo oraz w Zespole Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Kancelarii Zarządu UMWM, tel. 12 61 60 121, 12 61 60 982, e-mail: ngo@umwm.pl

Zachęcamy Państwa do zgłaszania kandydatur.

2019-08-27