Małopolski projekt pn. „Już pływam”

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca pozyskała środki finansowe na realizację projektu „Już pływam” w ramach zadania: Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży na 2024 rok Województwa Małopolskiego, kwota dofinansowania 24 320,00 zł. Wartość całego projektu 49 836,00 zł.
Zgodnie z założeniami projektu uczniowie nauczą się pływać z pomocą wykwalifikowanych instruktorów, poznają umiejętności bezpiecznego zachowania się w kontakcie z wodą, poprawią swoją sprawność fizyczną i aktywnie spędzą czas. Nauczą się korzystać z infrastruktury sportowej zwłaszcza tej dostępnej na terenie Małopolski, a nabyte podstawowe umiejętności pływackie pozwolą im w przyszłości na ich dalszy rozwój w tym zakresie.

Projekt realizowany będzie od września 2024 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie, Szkole Podstawowej im. Noblistów Polskich w Luborzycy, Szkole Podstawowej im.600 lecia UJ w Luborzycy

Projekt współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych od Województwa Małopolskiego.

2024-07-12