Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Konkurs „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła konkurs „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania” dla ratowników z zespołów ratownictwa medycznego oraz strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z obszarów wiejskich.

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać film z instruktażem udzielania pierwszej pomocy, czyli czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, których zadaniem jest ochrona życia lub zdrowia poszkodowanego, oraz zminimalizowanie niekorzystnych następstw, zanim udzielona zostanie specjalistyczna pomoc medyczna.

Konkurs trwa od dnia 9 lipca 2021 r. do dnia 20 sierpnia 2021 r.

Filmiki należy przesłać do dnia 20 sierpnia 2021 roku, na adres mailowy: konkursARiMR@arimr.gov.pl w tytule wiadomości pisząc: Konkurs filmowy pt. „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”.

11 września br., czyli w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy, ogłoszone zostaną wyniki Konkursu a wszyscy uczestnicy uhonorowani zostaną drobnymi upominkami (związanymi z pomocą medyczną w tym mniejsze i większe apteczki z certyfikatami). Laureaci I, II i III miejsca otrzymają nagrody rzeczowe - fantomy i certyfikowane torby medyczne.

Więcej informacji na stronie: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie-pt-akcja-reanimacja-i-moc-ratowania.html

2021-07-13