Informacje dot. Odnawialnych Źródeł Energii

Gmina Kocmyrzów-Luborzyca, widząc zapotrzebowanie i zainteresowanie mieszkańców Odnawialnymi Źródłami Energii na swoim terenie, informuje o możliwości pozyskania dofinansowania dla instalacji OZE: fotowoltaiki, pomp ciepła, magazynów energii. Przewidywany poziom dofinansowania do 85%.

W dniach 26 października oraz 3 listopada na terenie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca odbyły się spotkania informacyjne, na których mieszkańcy mogli zapoznać się szczegółowo z kwestiami prawno-organizacyjnymi, finansowymi oraz z zasadami uczestnictwa.

Zapisy do projektu będą możliwe do 30.11.2022r. Więcej informacji znajdą Państwo pod nr. tel. Urzędu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca – 12 387 14 10 wew.41 oraz DOEKO GROUP - 12 446 42 97.

Szczegółowe informację również dostępne są na prezentacji:

Pliki do pobrania:
2022-11-04