Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Kocmyrzów-Luborzyca

Podczas tegorocznego 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz kolejny w naszej Gminie padł rekord - 37 000 zł!
Dziękujemy wszystkim, którzy finał WOŚP spędzili z nami i stworzyli wspaniałą atmosferę!

Serdecznie dziękujemy społecznościom szkolnym i przedszkolnym, Cheerleaders Unique, Master Move Dance Academy za przygotowane i zaprezentowane występy dzieci i młodzieży. Dziękujemy także dyrektorom i pedagogom placówek oświatowych, oraz rodzicom i opiekunom, za obecność i licytację
Dziękujemy również firmom i osobom, które otworzyły swe serca i przekazały liczne przedmioty i vouchery do licytacji.
Szczególnie dziękujemy sztabowi #6471 działającemu przy Szkole Podstawowej im. 600-lecia UJ w Luborzycy pod kierownictwem Pani Justyny Buchała wraz z osobami wspierającymi, który już po raz 20sty włączył się w WOŚP za ogrom pracy i wspaniałą współpracę.


Dziękujemy cudownym wolontariuszom, naszej młodzieży ze szkół :
- im. 600 lecia UJ w Wysiołku Jagielońskim,
- Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Goszycach
-  Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Prusach

Wydarzeniom towarzyszącym wczorajszemu finałowi była możliwość wykonania badania spirometrycznego, która cieszyła się dużym powodzeniem.

Wieczorem w ramach naszego światełka do nieba podziwialiśmy pokaz Teatru Ogni.
Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego, gdyby nie bezinteresowne zaangażowanie czasowe i finansowe dziesiątek ludzi dobrej woli, którym serdecznie DZIĘKUJEMY.


Na koniec warto dodać, że przez 20 lat działalności Sztabu na konto WOŚP z naszej Gmina Kocmyrzów - Luborzyca wpłacono kwotę ponad 337 000zł.


Wszyscy pokazaliśmy, że RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ! Dziękujemy.

 

2024-02-26