Diamentowe Gody Państwa Stach

17 października 2024 roku Państwo Helena i Władysław Stach z Woli Luborzyckiej obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego. W tym dniu Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Marek Jamborski oraz Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewelina Kałkus, odwiedzili Jubilatów oraz złożyli im serdeczne gratulacje i życzenia kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, szczęściu oraz poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia. Jubilatom wyręczono okolicznościowy dyplom, kwiaty oraz upominek.
Państwo Helena i Władysław Stach związek małżeński zawarli 17 października 1964 roku w Luborzycy, doczekali się dwóch córek, syna, dwóch wnuczek i dwojga prawnucząt.

Jubilatom Diamentowych Godów raz jeszcze składamy wyrazy uznania, najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości.

2024-10-17