Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

"1 piknik rodzinny Skrzeszowic" - opis wydarzeń

Na prośbę Pana Sołtysa Skrzeszowic - Mariusza Wąsowicza zamieszczamy przesłany do Urzędu Gminy pełny tekst dot. pikniku w Skrzeszowicach z zachowaniem oryginalnej pisowni.

"Opis do przebiegu 1.Pikniku Rodzinnego Skrzeszowic

Skrzeszowice. W dniu 18 czerwca odbył się 1.Piknik Rodzinny Skrzeszowic dla Dzieci i wszystkich Mieszkańców


Zorganizowany przez Sołtysa Skrzeszowic i Radą Sołecką wraz z KGW Skrzszowice.
Piknik w dużej mierze od godziny 14.00 był skierowany dla dzieci gry zabawy które prowadziła Grupa Animki gdzie tak bardzo obleganym miejscem było malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków . Oczywiście frajda dla dzieci to Zjeżdżalnia Dmuchana która musiała być , tą atrakcję ufundowało dzieciom Stowarzyszenie Gmina dla Mieszkańców.
Koło Gospodyń ze Skrzeszowic podawały darmowe placki, chlebek wiejski z smalcem i ogórkiem kiszonymi , popcorn napoje i watę cukrową z własnego urządzenia zakupionego z Funduszu Sołeckiego i tu oczywiście niekończąca się kolejka po watę .Panowie od Grila smażyli kiełbaski i podawali do późnych godzin nocnych
Loteria też była gdzie można było wygrać nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów takie jak Piłka do piłki nożnej Adidas Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Al Rihla TRN, Flamingi dmuchane do basenu od Petro Plus Luborzyca , vouchery na przejazd gokartem w Rancing kart Dojazdów 40szt, 3szt vouchery do Salonu Perfect Beauty Justyna Wawrzeń.
Jeden voucher na Trening personalny z Piotrem Sokołem
Trzy voucher do kwiaciarni Chloris na bukiet kwiatów.
I wiele gadżetów od PSB Mrówka Słomniki do rozlosowania .
Nie zabrakło też darmowych lodów włoskich dla dzieci
Były też Koniki i Kucyk gdzie dzieci mogły sobie zrobić przejażdżkę .
Straż OSP Skrzeszowice pokazała ćwiczenia symulacje pożaru i udostępniła Pojazd gdzie można było sobie usiąść zrobić zdjęcie a kluczową atrakcją od OSP Skrzeszowice dla dzieci był prysznic polewanie wodą dla ochłody gdzie śmiechu i radości było bez liku
Na Piknik też zawitała Grupa Motocyklistów z Grupy Jazda 2018 ok 30 motocykli którzy wzbudzili duże zainteresowanie bawiących się mieszkańców na pikniku wypełnili oni cały plac koło estrady.
Dzieci na koniec swojego programu mogli pokazać Świat w kolorach tęczy gdzie dopełnił to Festiwal kolorów
A od 18.00 do tańca zagrał Dj Shreq który bawił wszystkich do późnych godzin nocnych.
Duże Podziękowania dla sponsorów Firm rodzimym , osobom prywatnym za wsparcie finansowe przekazaną żywność bo bez Was tego by niebylo tego uśmiechu dzieci i wspólnej zabawy
Zbierane były cegiełki na poczet następnego 2.Pikniku Rodzinnego Skrzeszowic na który już Państwa i dzieci zapraszamy za rok."

2022-06-23