1 marca 2019 r. utrudnienia w obsłudze dowodów osobistych

W związku z planowanym na 4 marca 2019 r. wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, w najbliższym czasie Centralny Ośrodek Informatyki będzie prowadził prace serwisowe konieczne do prawidłowej obsługi e-dowodów. Wobec powyższego informujemy, że:

• w środę 27 lutego 2019 r. zostanie wyłączona możliwość wnioskowania przez ePUAP o dowód osobisty, usługa będzie ponownie dostępna po 4 marca

• w piątek 1 marca nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Wnioski o dowód można składać maksymalnie do godz. 11:30 - od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu.

2020-01-07