Zawiadomienie o VI Sesji Rady Gminy w dniu 26.08.2024r. o godz. 16.00

Zawiadamiam, że w dniu 26 sierpnia 2024 r. /poniedziałek/ o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, II piętro, sala obrad odbędzie się VI Sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Porządek obrad:
1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej V Sesji Rady Gminy.
2. Informacja Wójta Gminy i Przewodniczących Komisji o pracy między sesjami.
3. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji projektu pn. „Dostępny żłobek” współfinansowanego w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027, realizowanego w ramach Osi Priorytetowej 6, Działanie 6.5 Wsparcie na rzecz równouprawnienia oraz godzenia życia zawodowego z prywatnym typ projektu A: wsparcie dla podmiotów prowadzących instytucjonalne formy opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 przeznaczone na dostosowanie istniejących miejsc opieki do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami lub zagrożonych niepełnosprawnością.
4. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do projektu Małopolski Program Wspierania Uczniów.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr LIV/498/2024 Rady Gminy Kocmyrzów – Luborzyca z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie udzielenia Parafii p. w. Znalezienia i Podwyższenia Krzyża Świętego w Luborzycy; Parafii p. w. Świętego Wawrzyńca w Goszczy oraz Parafii p. w. Świętego Mikołaja w Czulicach dotacji na przeprowadzenie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych zgodnie z przyznaną dotacją w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
6. Zmiany uchwały budżetowej na 2024 rok i Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2024- 2039.
7. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Grzegorz Marzec
Przewodniczący Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Transmisja obrad Sesji na stronie https://kocmyrzow-luborzyca.sesja.pl/

Pliki do pobrania:
2024-08-23