Informacja o posiedzeniu Komisji Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej w dniu 9.09.2024 r.

Przewodnicząca Komisji Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej informuje, że w dniu 9.09.2024 r. o godz. 15.00 w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca (sala obrad, II piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji.

Porządek obrad:

1. Informacja dotycząca przejmowania kanalizacji przez Zakład Gospodarki Komunalnej oraz bieżącej działalności.
  2. Analiza przygotowanego przez Pracownika Ref. Budownictwa i Gospodarki Komunalnej wykazu dróg gminnych pod kątem stanu technicznego i kolejności remontów.
  3. Inwentaryzacja gminnych kapliczek z opisem ich stanu zniszczenia.
  4. Informacja na temat aktualnych inwestycji z zakresu Komisji.
  5. Zebranie planowanych w ostatnich latach inwestycji i omówienie ewentualnego harmonogramu ich realizacji.
  6. Omówienie sytuacji bezpieczeństwa drogowego przy placówkach oświatowych.
  7. Spotkanie z Radnym Powiatowym Karolem Pawełko w związku z objazdem przejść dla pieszych w ramach BRD.
  8. Wskazanie lokalizacji 70 znaków zamontowanych na terenie gminy z faktury z miesiąca marca.
  9. Informacja na temat boiska w Goszycach.
  10. Rozpatrzenie pism.
  11. Sprawy bieżące.