Informacja o posiedzeniu Komisji Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej w dniu 24.10.2024

Przewodnicząca Komisji Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej informuje, że w dniu 24.10.2024 r. o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca (sala obrad, II piętro) odbędzie się posiedzenie Komisji.

Porządek obrad:

1. Analiza przygotowanego przez Pracownika Ref. Budownictwa i Gospodarki Komunalnej wykazu dróg gminnych pod kątem stanu technicznego i kolejności remontów.
  2. Zebranie planowanych w ostatnich latach inwestycji i omówienie ewentualnego harmonogramu ich realizacji.
  3. Wskazanie lokalizacji 70 znaków zamontowanych na terenie gminy z faktury z miesiąca marca - weryfikacja informacji udzielonej na poprzednim posiedzeniu.
  4. Inwentaryzacja gminnych kapliczek z opisem ich stanu zniszczenia.
  5. Informacja na temat aktualnych inwestycji z zakresu Komisji.
  6. Informacja na temat boiska w Goszycach.
  7. Informacja dotycząca lokalizacji i ilości linii krawędziowych namalowanych na drogach gminnych w latach 2022, 2023, 2024 oraz planów na 2025 w tym zakresie.
  8. Informacja na temat ilość lamp zamontowanych w roku bieżącym poza funduszem sołeckim.
  9. Eurovelo i drogi serwisowe w gminie /informacja na temat drogi rowerowej oraz ilości dróg serwisowych i ich przejęcia przez gminę/.
  10. Informacja na temat planowanych doświetleń przejść dla pieszych na drodze 776.
  11. Rozpatrzenie pisma.
  12. Sprawy bieżące