Sala gimnastyczna w Goszycach

Prace związane z opracowaniem dokumentacji technicznej dotyczącej budowy sali gimnastycznej wraz z zapleczem rozpoczęły się we wrześniu 2016 r. Z dniem 02.09.2016 r. podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej z firmą FDELITA Piotr Frosztęga, ul. Fredry 4F/14, 30-605 Kraków.

Z dniem 28.03.2018 r. Starostwo Powiatowe w Krakowie wydało decyzję pozwolenia na budowę przedmiotowego obiektu. Umowę z Wykonawcą – Firmą: Przedsiębiorstwo Budowlane "Sikora" Wojciech Sikora, z siedzibą w  Nowym Targu podpisano w dniu 13.05.2019 r.

Prace związane z budową obiektu rozpoczęły się w maju 2019 r. i trwały do 15 września 2020 r. Nadzór nad realizacją zadania sprawowało Przedsiębiorstwo Usługi Budowlane Teresa Siadak z Krakowa.

Obiekt składa się z:

• sala gimnastyczna - główna strefa funkcjonalna
  • pierwsze stałe wyposażenie sali gimnastycznej: tablice do koszykówki, zestaw do siatkówki, drabinki gimnastyczne, tablica wyników, siatka ochronna na okna, piłkochwyty
  • zaplecze higieniczno-sanitarne dla uczniów
  • zaplecze socjalne dla nauczycieli/trenerów
  • sale dydaktyczne (pracownia humanistyczna, językowa, przyrodniczo-chemiczna), komunikacja
  • sanitariaty
  • pomieszczenia pomocnicze: kotłownia, magazyn sportowy, pomieszczenie gospodarcze

Budynek wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną.
Przestrzeń komunikacyjna zakończona jest łącznikiem prowadzącym do istniejącego budynku szkoły.

Ilość kondygnacji - 2
Pomieszczenia parteru zajmują powierzchnię 768 m2, w tym sala gimnastyczna - 413 m2. Powierzchnia użytkowa piętra  - 226 m2.

Zachęcamy do obejrzenia filmu dotyczącego nowo wybudowanej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Goszycach:

Otwarcie nowej sali gimnastycznej w Goszycach 08.10.2020 r. - FOTORELACJA

2020-10-07