Wsparcie finansowe dla Stowarzyszeń

12 marca 2020 r. w Michałowicach odbyło się posiedzenie Rady Stowarzyszenia Korony Północnego Krakowa, w trakcie którego przyznane zostały dofinansowania dla organizacji pozarządowych działających na terenie LGD, przeznaczone na realizację działań w zakresie grantu „Edukacja i Ekologia”.

Wśród organizacji, którym przyznane zostało wsparcie finansowego znalazły się trzy stowarzyszenia działające na terenie gminy Kocmyrzów-Luborzyca:

• Stowarzyszenie „Gmina Aktywna+”, które uzyskało dofinansowanie w kwocie 17 334,00 zł na realizację zadania pn. „Do Eko Dzieła”,
  • Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Dzieci i Młodzieży „Szansa”, które uzyskało dofinansowanie w kwocie 23 500,00 zł na realizację zadania pn. „Edukacja dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu rowerowego poprzez zakup Mobilnego Miasteczka Rowerowego wraz z elementami dodatkowymi”,
  • Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych „Kosynierzy”, które uzyskało dofinansowanie w kwocie 23 112,00 zł na realizację zadania pn. „Letnia ekokolonia muzyczna”.
2020-03-19