Symboliczne rozpoczęcie budowy sali gimnastycznej

W dniu dzisiejszym tj. 27. lutego 2020 r. z inicjatywy Sołtys Karniowa Heleny Żuwały i Koła Gospodyń Wiejskich w Karniowie, przy współpracy Dyrekcji i Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie odbyła się uroczystość „wbicia pierwszej łopaty”, która w sposób symboliczny rozpoczęła budowę nowej sali gimnastycznej przy wspomnianej placówce oświatowej.

W uroczystości tej wzięli udział Wójt Gminy Kocmyrzów – Luborzyca Marek Jamborski, Przewodnicząca Rady Gminy wraz z Radnymi naszej Gminy, proboszcz parafii Czulice ksiądz Kazimierz Szarek, Sekretarz Gminy Anna Szymczyk – Sierak, Skarbnik Gminy Kornelia Łakomy, Dyrektor SP w Karniowie Aneta Zięcik-Dziuba, Rada Rodziców, pracownicy Urzędu Gminy odpowiedzialni za realizację tej inwestycji, kierownictwo firmy, która będzie budować salę gimnastyczną w Karniowie a przede wszystkim uczniowie szkoły, dla których to przede wszystkim budowana jest nowa sala gimnastyczna.

Przypomnijmy w tym miejscu, iż zgodnie z podpisaną 6 lutego 2020 roku umową z firmą EUROCOMPLEX Sp. z o. o. Sp. K. z Krzeszowic, budowa sali gimnastycznej zostanie zakończona do dnia 31 maja 2021 roku.

2020-02-27