Sprostowanie informacji dot. odczytu wodomierzy

ZGK w Kocmyrzowie-Luborzycy informuje, iż sytuacja odczytywania i przekazywania przez Państwa stanów wodomierzy do wiadomości Zakładu jest tymczasowa i spowodowana usprawiedliwioną nieobecnością Inkasenta w pracy. Dotyczyć to będzie miesiąca marca, kwietnia i maja.

W miesiącu marcu prosimy o podanie odczytów Odbiorców miejscowości: Rawałowice, Skrzeszowice, Łososkowice, Goszyce, Wilków, Wysiołek Luborzycki, Sadowie, Wola Luborzycka i Pietrzejowice.

W miesiącu kwietniu: Dojazdów, Krzysztoforzyce, Luborzyca, Sulechów, Marszowice, Prusy, Zastów.

W miesiącu maju: Kocmyrzów, Głęboka, Karniów, Czulice, Goszcza, Maciejowice, Wiktorowice, Łuczyce.

Dane prosimy przekazywać do 25. dnia wskazanego miesiąca. Ponadto Zakład w danym miesiącu wysyła informacje sms do Odbiorców komunikując o planowanych w najbliższym czasie odczytach. Prosimy o uzupełnianie umów o dane telefonu komórkowego ponieważ takie wiadomości są wysyłane tylko do Odbiorców którzy podali numer telefonu komórkowego.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z Zakładem. Pracownicy jednostki są do Państwa dyspozycji pod nr tel. 12 387 10 35

2020-03-03