Spotkanie w sprawie projektu OZE

W dniu 25 lipca 2018 r. w Urzędzie Gminy Kocmyrzów – Luborzyca odbyło się spotkanie dotyczące wdrażania i realizacji projektu budowy instalacji odnawialnych źródeł energii (OZE). Spotkanie miało charakter roboczy, uczestniczyli w nim przedstawiciele firmy DOEKO Group, Wójt Gminy Kocmyrzów – Luborzyca pan Marek Jamborski, skarbnik gminy oraz pracownicy urzędu gminy zaangażowani w prace nad projektem. W trakcie spotkania omówiono bieżące sprawy organizacyjno – finansowe związane z realizacją w/w przedsięwzięcia. Gmina Kocmyrzów – Luborzyca jako lider projektu, zobowiązana jest do występowania /w imieniu pozostałych 40 gmin biorących udział w projekcie/, zarówno do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego jak i do pozostałych partnerów i instytucji z inicjatywą realizacji projektu.

2018-12-12