Spotkanie organizacyjne w sprawie otwarcia budynku Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie

W dniu 1 sierpnia 2018 r. w sali obrad Urzędu Gminy Kocmyrzów – Luborzyca odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące uroczystego otwarcia budynku Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie. Spotkanie miało charakter roboczy i było związane przede wszystkim z omówieniem spraw organizacyjnych w związku ze zbliżającym się terminem otwarcia nowego budynku szkoły zaplanowanym w dniu 3 września 2018 r.
W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Kocmyrzów – Luborzyca pan Marek Jamborski, przedstawiciele Szkoły Podstawowej, przedstawiciele Urzędu Gminy oraz społeczność lokalna zaangażowana w powstanie szkoły.

2018-12-12