Smart Lab - dofinansowania dla innowacyjnych projektów

Na prośbę Fundacji eRBeKa zamieszczamy informację dotyczącą możliwości dofinansowania innowacyjnych projektów.

Fundacja eRBeKa oraz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach, adresowanym dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, gmin, organizacji pozarządowych i innych zainteresowanych tematyką:

• Przemysłu 4.0

• Gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ)

Celem spotkania jest przedstawienie dobrych praktyk, możliwości finansowania inwestycji ze środków unijnych oraz rozwijanie wspólnych inicjatyw projektowych.

Intencją organizatorów jest również wsparcie Beneficjentów podczas przygotowania wniosków projektowych finansowanymi z funduszy unijnych poprzez indywidualne doradztwo. Mamy nadzieję, że projekt przybliży Państwu możliwości płynące ze współpracy różnych organizacji dążących do wdrożeń projektów gospodarki o obiegu zamkniętym i Przemysłu 4.0.

Spotkania organizowane są w Krakowie w dniach 29-30 października 2019 r.

Zapraszamy do zapoznania się z ulotką projektu. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

2019-10-25