ROPS ogłasza nabór do projektu "Małopolska Niania 2.0"

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłasza nabór do współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projektu „Małopolska Niania 2.0”.

Do wzięcia udziału w projekcie a tym samym do skorzystania z możliwości dofinansowania kosztów zatrudnienia niani, zaprasza rodziców /opiekunów dzieci do lat 3, którzy ze względu na konieczność sprawowania opieki nad dzieckiem nie mogą podjąć lub utrzymać pracy, jak również rodziców powracających z urlopu macierzyńskiego,rodzicielskiego i wychowawczego.

Projekt skierowany jest do wszystkich Małopolan, przy czym szczególnie zachęca się do wzięcia w nim udziału mieszkańców gmin o ograniczonym dostępie do usług opieki nad dziećmi do lat 3.

Wnioski o przyznanie wsparcia w ramach projektu przyjmowane będą do dnia 24 maja 2019 r do godz.16.00

Rodzice zainteresowani uzyskaniem dofinansowania do kosztów zatrudnienia niani mogą składać wnioski:

- za pomocą poczty elektronicznej (przesłanie podpisanego skanu wypełnionego wniosku oraz załączników na adres mailowy: niania@rops.krakow.pl

- za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie , ul. Piastowska 32 30-070 Kraków (decyduje data i godzina wpływu do ROPS)

- osobiście – w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

Przed wypełnieniem wniosku o przyznanie wsparcia rodzic powinien zapoznać się z Regulaminem naboru i uczestnictwa w Projekcie „Małopolska Niania 2.0” (nabór 2019).

Szczegółowe informacje nt. Projektu można uzyskać w Punkcie Informacyjnym w siedzibie ROPS lub pisząc na adres: niania@rops.krakow.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 12 422 06 36 wewn.23 (dyżur telefoniczny w godz. 8.00-11.00).

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony internetowej: www.rops.krakow.pl zakładka „Małopolska Niania 2.0”.

2020-01-07