Projekt OZE - zestawienie urządzeń oraz cen po przetargu (pompy ciepła)

Informacja dla Mieszkańców gminy, którzy uczestniczą w projekcie odnawialnych źródeł energii pn. „Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego”

W nawiązaniu do wcześniejszych informacji przekazujemy Państwu zestawienie urządzeń oraz cen wynikających z przeprowadzonego postępowania przetargowego uwzględniające również pompy ciepła.

Każdy Mieszkaniec w raporcie z inspekcji terenowej ma wskazaną moc dobranej instalacji. Po tych danych przyporządkują sobie Państwo instalację z załączonej tabeli.

Jednocześnie miło nam jest poinformować, iż Lider otrzymał wyniki kontroli uprzedniej dokumentacji przetargowej prowadzonej przez Urząd Zamówień Publicznych w ramach IV części postępowania tj. instalacji fotowoltaicznych z wynikiem pozytywnym.

Pozostałe części przetargowe tj. instalację solarne, pompy ciepła i kotły na pellet są jeszcze kontrolowane.

2020-02-21