Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Podpisanie umowy na budowę sali gimnastycznej w Karniowie

Dnia 06.02.2020 r. została podpisania umowa na „Budowę sali gimnastycznej z zapleczem przy Szkole Podstawowej w Karniowie".

Prace realizowane będą przez firmę EUROCOMPLEX Sp. z o. o. Sp. K. z Krzeszowic.

Wartość umowy: 2 588 903,50 zł brutto.

Termin realizacji prac: 31.05.2021 r.

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę sali gimnastycznej z zapleczem oraz wyposażeniem przy Szkole Podstawowej w miejscowości Karniów oraz wykonanie kompleksu rekreacyjno-sportowego (boisko sportowe, bieżnia) wraz z dojściami, dojazdami, nasadzeniami zieleni, wykonanie oświetlenia zewnętrznego, wykonanie ogrodzenia.

Sala gimnastyczna wraz z zapleczem zostanie zlokalizowana w południowej części działki nr 411 w Karniowie. Dostęp do sali możliwy będzie zarówno przez budynek szkoły (jego zachodnie skrzydło) jak i przez osobne wejście od strony dziedzińca. Zaplecze sali gimnastycznej składać się będzie z dwóch szatni z sanitariatami i natryskami (w tym jeden zespół szatniowy jest przygotowany do przyjęcia ucznia na wózku) oraz pokoju nauczyciela wychowania fizycznego z łazienką i pomieszczeniem porządkowym dostępnym z komunikacji ogólnej. Sala gimnastyczna posiadać będzie magazyn na sprzęt sportowy.

Pliki do pobrania:
2020-02-06