Nabór do Działaj Lokalnie zakończony !

Informacja Stowarzyszenia Korona Północnego Krakowa:

Z końcem maja zakończył się nabór do 4 edycji programu Działaj Lokalnie, realizowanego na terenie Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa. Wnioski do programu złożyło 16 organizacji, w tym 4 grupy nieformalne. Obecnie są one oceniane przez Lokalną Komisję Grantową. A w połowie czerwca prawdopodobnie dowiemy się, które organizacje otrzymają dofinansowanie. Dlatego zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku (https://www.facebook.com/DzialajLokalnieKorona) oraz strony internetowej www.koronakrakowa.pl gdzie najszybciej pojawią się wyniki tegorocznej edycji programu Działaj Lokalnie.

Z roku na rok zainteresowanych jest coraz więcej. Napawa nas to radością i dumą, że lokalni liderzy z naszych terenów, czynnie angażują się w życie mieszkańców i chcą zrobić coś dla swoich społeczności. Przy okazji tych działań zyskują pewność siebie, przeświadczenie, że są w stanie zrobić coś dla swojego środowiska dojrzewając przy tym jako liderzy. Zdobywają doświadczenie i nowe kompetencje przy pisaniu wniosków. Uczą się, jak mobilizować i przekonywać innych do wspólnych działań. Wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców.

Z terenu gminy Kocmyrzów – Luborzyca wnioski złożyły 4 organizacje: „Gmina Aktywna +”, Koło Gospodyń Wiejskich Prusy, Stowarzyszenie „Kocmyrzów dla wszystkich mieszkańców”, Stowarzyszenie „Aktywne Czulice i okolice”.

„Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Korona Północnego Krakowa”.

2021-06-07