Darmowe przejazdy autobusowe dla uczniów naszej gminy.

Od 1 września 2018 r. uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gmin tworzących Stowarzyszenie Metropolia Krakowska, w tym gminy Kocmyrzów-Luborzyca będą mogli korzystać z bezpłatnej komunikacji. Bezpłatne przejazdy dotyczyć będę zarówno linii aglomeracyjnych jak i linii miejskich. Porozumienie dotyczącej bezpłatnych przejazdów dla uczniów podpisane zostało 28 sierpnia br. przez włodarzy gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia Metropolia Krakowska. W imieniu naszej gminy podpisał je Wójt pan Marek Jamborski.
Równocześnie informujemy, iż wszyscy uczniowie, którzy wcześniej nabyli bilety miesięczne komunikacji aglomeracyjnej lub miejskiej mogą wystąpić o zwrot wydatkowanej kwoty w punkcie zakupu biletu. (bardziej szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej MPK)

2018-12-12