Audyty w ramach projektu budowy instalacji OZE

Informacja dla Mieszkańców, którzy uczestniczą w projekcie pn. Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla Gmin Województwa Małopolskiego i będą mieć montowane instalacje fotowoltaiczne.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Wykonawca Spółka Sanito rozpoczyna audyty w ramach realizacji projektu pn. "Dostawa i montaż instalacji solarnych, mikro instalacji fotowoltaicznych, instalacji z pompą ciepła i instalacji z kotłem ciepła na biomasę – pellet z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych mieszkańców gmin partnerskich” w ramach programu „Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego”.

Audyty będą prowadzone po kolei w każdej z Gmin, a ich dokładne terminy będą każdorazowo uzgadniane z mieszkańcami, zatem prosimy o oczekiwanie na telefon od Wykonawcy.

Podczas audytu fotowoltaicznego, dokonane zostaną obliczenia, które pozwolą na dobranie optymalnych rozwiązań technologicznych w zakresie konstrukcji oraz miejsca montażu instalacji.

Każdy z audytorów posiadał będzie identyfikator, którego autentyczność zostanie poświadczona pieczątką Lidera projektu Gminy Kocmyrzów-Luborzyca. Wzór identyfikatora znajduje się poniżej.

Planowany termin zakończenia audytów to 30.07.2020 r. W celu sprawnego i dokładnego przeprowadzenia audytów, prosimy o wcześniejsze przygotowanie rachunków za energię elektryczną z kilku ostatnich miesięcy.

Projekt pn. „Partnerski Projekt Budowy Instalacji Odnawialnych Źródeł Energii dla Gmin Województwa Małopolskiego” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

2020-06-23