Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Akcja "Szczepimy się" w naszej gminie - podsumowanie

15.08.2021 r. w Baranówce, w Mobilnym Punkcie Szczepień, zlokalizowanym obok siedziby CKiP miała miejsce akcja „Szczepimy się”, podczas której z możliwości zaszczepienia się przeciwko COVID -19 skorzystało 110 osób.

Pierwszym 12 zaszczepionym osobom Wójt Gminy Marek Jamborski wręczył okolicznościowe upominki. Akcji „Szczepimy się” w Baranówce towarzyszył pokaz sprzętu ratowniczo-gaśniczego oraz możliwość skorzystania z informacji udzielanych przez pracowników Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie.

 

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się swoimi działaniami do powodzenia Akcji „Szczepimy się”.
Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników medycznych NZOZ Centrum Medyczne „Gastro-Medical” w Kocmyrzowie zaangażowanych w niedzielną akcję szczepień. Dziękujemy druhom z Ochotniczych Straży Pożarnych w Łuczycach, Karniowie i Goszczy za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu akcji. Nasze podziękowania kierujemy także do księży proboszczów parafii w Luborzycy, Goszczy, Prusach i Czulicach, którzy aktywnie włączyli się w informowanie o Akcji „Szczepimy się” w naszej gminie. Dziękujemy Sołtys miejscowości Baranówka za udostępnienie lokalu, Centrum Kultury i Promocji za udzielone wsparcie organizacyjne oraz pracownikom Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie, którzy w Baranówce uruchomili specjalny punkt informacyjny.

 

2021-08-16