17 sierpnia 2018 r zapraszamy na bezpłatne "warsztaty zdrowia dla kobiet"

17 sierpnia 2018 r w Centrum Kultury i Promocji w Baranówce odbędą się „Warsztaty zdrowia dla kobiet” przeznaczone dla kobiet w wieku 50-69 lat (ur.1968-1949), jako uprawnione uczestniczki Programu Profilaktyki Raka Piersi NFZ, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy.
Rozpoczęcie spotkania o godz. 14.30 Wcześniejsze zgłaszanie uczestnictwa telefonicznie: 12 633 02 18, 503 777 651

Jest to projekt realizowany przez Centrum Medyczne Maszachaba w ramach projektu współfinansowanego z Funduszy Europejskich „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50-69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 więcej w zakładce: Europejski Fundusz Społeczny W programie spotkania:

• wykłady na temat profilaktyki nowotworowej: lekarza, położnej
  • wykład na temat zdrowych nawyków żywieniowych
  • nauka techniki samobadania piersi na fantomach
  • projekcja krótkich filmów o tematyce dotyczącej profilaktyki raka piersi
  • inne atrakcje prozdrowotne: instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej, analiza składu ciała.

Dla wszystkich uczestniczek warsztatów przewidziane są ciepłe i zimne przekąski i napoje. Spotkanie zakończy rozdanie materiałów edukacyjnych.

UWAGA! Uczestniczki spotkania będą mogły wykonać BEZPŁATNIE: Badanie mammograficzne, badanie analizy składu ciała, usg tarczycy.
WAŻNE! Podczas spotkania nie pobiera się żadnych opłat i nie oferuje kupna żadnych produktów .

2018-12-12