Zawiadomienie - Sesja Rady Gminy w dniu 14.11.2022r.

Zawiadamiam, że w dniu 14 listopada 2022 r. /poniedziałek/ o godz. 15.00 w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, II piętro, sala obrad odbędzie się XXXIX Sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Porządek obrad:
1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej XXXVIII Sesji Rady Gminy.
2. Informacja Wójta Gminy i Przewodniczących Komisji o pracy między sesjami.
3. Uchwalenie „Programu współpracy Gminy Kocmyrzów – Luborzyca z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3, ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2023”.
4. Podjęcie uchwały w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami dot. zmiany Statutu Sołectwa Rawałowice, uchwalonego Uchwałą Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Nr XXV/237/2021 z dnia 31.05.2021 r.
5. Ustalenie wysokości opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w Filii Samorządowego Żłobka "Małe Misie" w Głębokiej.
6. Podjęcie uchwały w sprawie określenia stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu będącej podstawą do ustalenia zwrotu rodzicom przewozu dzieci, młodzieży i uczniów do placówek oświatowych.
7. Wyrażenie zgody na zawarcie porozumienia z Gminą Miejską Kraków w sprawie zasad prowadzenia nauczania religii innych kościołów i związków wyznaniowych.
8. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Łuczyce.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody dla Wójta Gminy Kocmyrzów Luborzyca o wystąpienie z wnioskiem o skomunalizowanie działki nr 199/3 w obrębie Skrzeszowice.
10. Podjęcie uchwały korygującej Uchwałę Nr XXXVII/312/2022 z dnia 31.03.2022r roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w związku z wymogami Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii.
11. Zmiany uchwały budżetowej na 2022 rok i Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2022-2034.
12. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Transmisja obrad Sesji na stronie https://kocmyrzow-luborzyca.sesja.pl/

/-/ Małgorzata Doniec
Przewodnicząca Rady Gminy