Zawiadomienie o LII Sesji Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca w dniu 14 grudnia 2023r.

Zawiadamiam, że w dniu 14 grudnia 2023 r. /czwartek/ o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy Kocmyrzów-Luborzyca, II piętro, sala obrad odbędzie się LII Sesja Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej LI Sesji Rady Gminy.
2. Informacja Wójta Gminy i Przewodniczących Komisji o pracy między sesjami.
3. Przyjęcie do realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej i Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej na lata 2024 – 2026.
4. Wyrażenie zgody na przejęcie działek w Skrzeszowicach.
5. Wyrażenie zgody na dzierżawę działek z przeznaczeniem na umieszczenie modułów teletechnicznych.
6. Określenie zasad udzielania, sposobów rozliczania oraz kontroli dotacji celowej na prace przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków na obszarze Gminy Kocmyrzów-Luborzyca w ramach realizacji Rządowego Programu Odbudowy Zabytków (zgodnie z wytycznymi Organu Nadzoru).
7. Rozpatrzenie skargi.
8. Zmiany uchwały budżetowej na 2023 rok.
9. Sprawy bieżące i wolne wnioski.

Małgorzata Doniec
Przewodnicząca Rady Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Transmisja obrad Sesji na stronie https://kocmyrzow-luborzyca.sesja.pl/

2023-12-08