Kontrast
A A A
Polski BIP Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

Wymiana i montaż wyposażenia na boisku w Łuczycach

Wymiana i montaż wyposażenia na boisku w Łuczycach w ramach Programu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa - MIRS”

 

Wykonano prace związane z wymianą i montażem wyposażenia na boisku sportowym w Łuczycach w ramach Projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS” w 2020 r. W ramach działań tego etapu została wykonano:

  • wymianę i montaż zniszczonych trybun istniejących na 3 szt. trybun zewnętrznych stałych dwurzędowych z siedziskami plastikowymi z oparciem po 29 miejsc każda,
  • wymianę i montaż zniszczonych kabin dla zawodników rezerwowych istniejących na kabiny 10 osobowe z siedziskami plastikowymi z oparciem,
  • wymianę i montaż bramek do piłki nożnej oraz zakupiono 2 szt. bramek mini dla trenujących grup dziecięcych.

Dzięki realizacji zadania mieszkańcy Łuczyc i okolic będą mogli cieszyć się odnowionym i funkcjonalnym obiektem sportowo-rekreacyjnym, który przyczyni się do poprawy warunków korzystania z boiska zarówno dla trenerów, zawodników, jak również kibiców, widzów oraz uczestników imprez o charakterze sportowym i integracyjnym.  

Umowa  o udzielenie pomocy finansowej na realizację zadania pn. „Modernizacja boiska sportowego w Łuczycach polegająca na renowacji nawierzchni trawiastej, wymianie i montażu wyposażenia” została podpisana z Województwem Małopolskim z dniem 18.09.2020 r.

Całkowita wartość zadania: 134 973,66 zł,  kwota dofinansowania:  63 840,00 zł.

 

2020-12-31