Wniosek pn. "Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych" wybrany do dofinansowania.

Wniosek pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z dojazdem i wyposażeniem (kontenery, pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów)” wybrany do dofinansowania

Informujemy, iż Projekt pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z dojazdem i wyposażeniem (kontenery, pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów” złożony przez Gminę Kocmyrzów-Luborzyca w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, poddziałanie 5.2.1. Gospodarka odpadami – ZIT., Uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego został wybrany do dofinansowania. Szacowana wartość zadania 1 240 666,82 zł., wnioskowana kwota pomocy 568 991,93 zł.

2020-01-14